Poslovi - Oglas za posao

Radnik u skladištu (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 3
Jezici:

Opis posla:

  • obavlja istovar i utovar robe (ulaz/izlaz) i preuzimanje robe i izdavanje robe,
  • kvantitativna i kvalitativna kontrola zaprimljene robe,
  • pravilno skladištenje robe unutar skladišta po kategorijama,
  • vođenje evidencije rokova trajanja proizvoda, mjesečni popis,
  • izrada i izdavanje skladišne dokumentacije,priprema robe za otpremu i izrada otpremnice.
  • organizacija i kontrola rada u skladištu,
  • obavlja fizičke poslove kod manipulacije robom.
  • materijalna odgovornost za robu i sredstva za rad,
  • urednost i higijenu skladišnog prostora i poslovne dokumentacij.

Uslovi:

  • SSS (srednja stručna sprema),
  • poznavanje rada na računaru,
  • izražena komunikativnost, timski rad, snalažljivost i odgovornost.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta, a prijave se mogu izvršiti pozivom na broj: 061/252-555

Izvor: Posao.ba

12.06.2018