Poslovi - Oglas za posao

Voditelj Finansija (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Hercegovina
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Za našeg klijenta, poznatu međunarodnu firmu, sa dugogodišnjom tradicijom, koja se bavi proizvodnjom i trgovinom na području hemijske industrije tražimo odgovornu osobu sa iskustvom za poziciju

VODITELJ FINANSIJA m/ž

(samostalno vođenje Odjela)

- Hercegovina -

Uslovi:

  • VSS, poželjno ekonomskog usmjerenja
  • dokazano iskustvo u upravljanju finansijama, poželjno u internacionalnim kompanijama
  • iskustvo u oblasti kontrolinga, izvještavanja i strateškog planiranja
  • poznavanje zakonske regulative iz područja finansija i međunarodnih računovodstvenih standarda
  • iskustvo u upravljanju administrativnih postupaka i saradnje sa vanjskim istitucijama (revizija,etc)
  • napredno znanje engleskog jezika i MS office-a
  • samostalnost, analitičnost, timski duh i šire razumijevanje poslovanja prodajne organizacije
  • poznavanje zakonodavne regulative na području poreza (uključujuči porez na dobit, PDV, osobni porezi, porezi na imovinu)

Opis posla:

  • postavljanje i razvijanje finansijskih procesa i funkcija
  • vođenje kontrolinga i finansija, kao i podrška strateškom odlučivanju kroz poslovnu analitiku
  • koordinacija godišnjih poslovnih planova i priprema budžeta u cilju implementacije poslovne strategije
  • praćenje aktuelnih propisa/zakonskih promjena
  • razvoj i implementacija efikasnih sistema, procesa i kontrole poslovnih aktivnosti
  • osiguravanje svih aktivnosti u finansijama u skladu sa Zakonom, internim procedurama i uz poštovanje etičkih principa
  • implementacija svih potrebnih unutrašnjih kontrola za postizanje cilja eliminacije prevare, pogrešaka, krađe I sl.

Ukoliko smatrate da ste Vi prava osoba za ovu odgovornu i dinamičnu poziciju, molimo Vas da svoju prijavu i biografiju na engleskom jeziku pošaljete isključivo na našu e-mail adresu, uz zagarantovanu diskreciju.

HILL International, Safvet bega Bašagića 67, 71000 Sarajevo, tel/fax:+387 33 572 180

e-mail: hill.sa@bih.net.ba

Izvor: Posao.ba

11.06.2018