Poslovi - Oglas za posao

Komercijalista (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: BiH
Broj pozicija 3
Jezici: Engleski

Blue Trade d.o.o., kao članica Krautz TEMAX grupacije, kompanija je posvećena pronalasku idealnih rješenja za naše klijente i to kroz zasebne segmente: građevinski materijali, transport i distribucija, insulacioni materijali i proizvodnja prirodne izvorske vode. Zbog potrebe širenja poslovanja na regionalnom tržištu, tražimo visoko motivirane kandidate, sa prethodnim iskustvom u prodaji.

Ako misliš da imaš potrebne vještine i motivaciju da nam pomogneš u razvoju regionalnog tržišta, čekamo tvoju prijavu!

Opis poslova:

  • obrada i analiza tržišta na nivou dodijeljene regije
  • akvizicija novih klijenata
  • održavanje redovnih i profesionalnih kontakata sa postojećim kupcima
  • zaključivanje Ugovora o prodaji, ugovaranje narudžbi, praćenje isporuka i stanja zaliha kod kupaca
  • učestvovanje u kreiranju prodajne strategije
  • praćenje konkurencije

Naša očekivanja:

  • prethodno iskustvo u prodaji je neophodno (veliki plus je poznavanje regionalnog tržišta građevinskih materijala, posebno zaštitnih/ambalažnih folija i EPS),
  • spremnost na terenski rad se podrazumijeva,
  • izvrsne komunikacijske vještine
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika
  • profesionalni nivo korištenja MS Office paketa (posebno MS Excel)
  • profesionalizam, osobni integritet, odgovornost i tačnost
  • timski rad (obavezno) –> Vaš uspjeh = uspjeh tima
  • samoinicijativnost i kreativnost
  • vozačka dozvola B kategorije
  • minimalno srednja stručna sprema

Vaša očekivanja

  • izuzetno poticajno i pozitivno radno okruženje u kojem njegujemo timski rad i profesionalizam
  • poticajna primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima, mogućnost da se potpuno iskažete i usavršite prodajna znanja kroz rad u međunarodnom okruženju
  • osigurana sredstva i oprema za uspješan rad

Očekujemo Vaše motivaciono pismo i CV isključivo na: davor.mulalic@krautz.org. Samo kandidati koji uđu u najuži izbor biti će obaviješteni i pozvani na usmeni intervju.

Izvor: Posao.ba

10.06.2018