Poslovi - Oglas za posao

Serviser mašina i opreme (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Elektrotehnika, Mašinstvo
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Tuzla

Tehnopak d.o.o. Tuzla - poduzeće koje 20 godina uspješno radi na bosanko-hercegovačkom tržištu sa mašinama, opremom i ambalažom u cilju širenja svoje djelatnosti proširuje svoj tim i objavljuje oglas za radno mjesto:

1 IZVRŠILAC

Opis poslova:

  • Servisiranje mašina i opreme

Uslovi:

  • SSS mašinskog ili elektrotehničkog usmjerenja
  • Poželjno iskustvo u radu na održavanju mašina i opreme od minimalno 3 godine
  • Fleksibilnost, kreativnost, nezavisnost
  • Odgovorna osoba i timski igrač sa dobro razvijenim komunikacijskim vještinama
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost rada u kompaniji sa dugom tradicijom
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rast primanja proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
  • Rad na puno radno vrijeme

Napomena: Prednost serviserima sa komercijalnim iskustvom i radom sa  strankama

Prijave slati direktno na mail: tehnopak.kadrovi@gmail.com

Izvor: Posao.ba

06.06.2018