Poslovi - Oglas za posao

Menadžer prodaje (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Tuzla

Tehnopak d.o.o. Tuzla - poduzeće koje 20 godina uspješno radi na bosanko-hercegovačkom tržištu sa mašinama, opremom i ambalažom u cilju širenja svoje djelatnosti proširuje svoj tim i objavljuje oglas za radno mjesto:

Menadžer prodaje mašina, opreme i ambalaže u prehrambenoj industriji

1 IZVRŠILAC

Opis radnog mjesta:

  • Obilazak kupaca i prezentacija asortimana
  • Pronalaženje novih kupaca
  • Komunikacija i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima
  • Analiza trzišta, izrada ponuda te definisanje ostalih uslova prodaje
  • Daje prijedloge za poboljšanje prodaje
  • Prati rad maloprodajnih objekata na određenoj teritoriji I zajednički unaprijeđuju posao

Uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS
  • Poželjno radno iskustvo od 5 godina na istim i sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje rada na računaru Office paket, posebno Word i Excel
  • Vozačka dozvola minimum B kategorije

Posebne vještine:

  • Dobro razvijene analitičke i organizacione sposobnosti
  • Fleksibilnost i samostaslnost u radu
  • Sposobnost prilagođavanja timskom radu
  • Pregovaračke sposobnosti

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost rada u kompaniji sa dugom tradicijom
  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rast primanja proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
  • Rad na puno radno vrijeme

Prijave slati direktno na mail: tehnopak.kadrovi@gmail.com

Izvor: Posao.ba

06.06.2018