Poslovi - Oglas za posao

Serviser komercijalnih vozila (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Zanatstvo
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: BiH, Srbija, Crna Gora
Jezici:

OPIS POSLA:

  • Dijagnostika i pregled vozila na području BiH, Crne Gore, Srbije
  • Zamjena dijelova
  • Izvršavanje servisa
  • Nadzor i izvršenje garancije
  • Mobilni servis

USLOVI:

  • Prethodno iskustvo na sličnim poslovima
  • Mogućnost smjenskog i terenskog rada
  • Sposobnost procjene rizika
  • Poželjno znanje jednog stranog jezika (engleski, njemački..)
  • Poznavanje rada na računaru

NUDIMO:

  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje uz radni odnos na NEODREĐENO vrijeme
  • Redovna, odgovarajuća, stimulativna primanja
  • Rast plate proporcionalno pokazanom kvalitetu rada i napretku tokom vremena
  • Mogućnost napredovanja uz kontinuirano profesionalno usavršavanje, stalnu edukaciju, treninge u zemlji i inostranstvu
  • Sve potrebne alate i pribore za izvršavanje posla (vozilo, računar, mobilni telefon)
  • Mogućnost rada u vodećoj firmi u industriji kad je u pitanju prodaja vozila i pružanje usluge servisiranja vozila

Oglas ostaje otvoren do 15.06.2018., a prijave šaljite na: info@ubestore.com

Izvor: Posao.ba

30.05.2018