Poslovi - Oglas za posao

Šef odjela nabave (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Usora
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Firma GMC d.o.o. raspisuje javni konkurs za primanje u radni odnos novog kadra 1 izvršioca.

Šef odjela nabave (m/ž) – 1 izvršioc.

Šef odjela nabave, transporta i logistike

Opis radnog mjesta:

  • Rukovodi i organizuje sektor nabave, transporta i logistike
  • Kreira i sprovodi strategiju i planove u sektoru
  • Praćenje tržišnih trendova, konkurencije i analiza cijena
  • Kontakt sa dobavljačima
  • Priprema analize i izvještaje za direktora, a vezane za nabavku

Posebne vještine:

  • Dobra organizovanost i sistematičnost u radu
  • Sposobnost dobrog planiranja i sprovođenja poslova i zadataka
  • Razvijene sposobnosti komunikacije i pregovora
  • Razvijanje profesionalnog odnosa prema kolegama i poslovnim saradnicima

Uslovi:

  • VSS
  • Odlično poznavanje rada na računaru Office paket, posebno Excel
  • Poznavanje Engleskog jezika
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno iskustvo u rukovođenju i organizovanju
  • Vozačka B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • Kontinuirano profesionalno usavršavanje i stalnu edukaciju
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Rad na puno radno vrijeme

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti lično u sjedištu firme na adresi: Global Metal Construction,  Žabljak bb, 74230 Usora ili CV sa slikom mogu poslati putem emaila: info@gmcdoo.ba kontakt telefon: +387 32 891208. Oglas ostaje otvoren  30 dana od dana objavljivanja.

Izvor: Posao.ba

23.05.2018