Poslovi - Oglas za posao

Oracle DB Developer and Admin (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Elektrotehnika, Informatika
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Banja Luka, Tuzla
Broj pozicija 2

PSP doo BL se bavi razvojem posebnih specifičnih rešenja za naše klijente. Svoje poslovanje baziramo na softveru koji se razvija i implementira za mnoga strana tržišta u Evropskoj Uniji.

Naš tim želimo da dopunimo sa:

Oracle DB Developer-om

Mjesto rada: Banja Luka ili Tuzla

Opis posla:

Trazimo jednog univerzalnog radnika ili radnicu koja ce biti i Oracle DBA i Oracle DB developer. Potrebno dugogodišnje radno iskustvo u riješavanju složenih zadataka.

Uslovi i potrebne veštine:

  • Više od 5 godina profesionalnog iskustva rada sa Oracle DB
  • Iskustvo u dizajnu i razvoju Oracle DB PL/SQL paketa, procedura, funkcija i pisanje kompleksnih upita.
  • Iskustvo u razvoju batch job-ova korišćenjem job scheduler-a.
  • Iskustvo i poznavanje Oracle DB administracije.
  • Iskustvo u optimizaciji Oracle DB tabela, procedura, paketa
  • Iskustvo i poznavanje database performance tuninga
  • Iskustvo u razvoju i implementaciji web aplikacija i poslovnih rešenja.

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Priliku da radite na projektima koji postavljaju globalne standarde u industriji online igara na sreću
  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad u skladu sa IT globalnim standardima
  • Mogućnost stalnog napredovanja
  • Plata po dogovoru

Napomena:

  • Po potrebi, razgovor za posao će uključivati i testiranje u skladu sa navedenim potrebnim veštinama.

Radno mjesto može biti u prvu ruku, Banja Luka ali može i Tuzla

Vas CV poslati na:

Izvor: Posao.ba

18.04.2018