Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani građevinski inžinjer (ž/m)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Jablanica
Broj pozicija 5

Babić d.o.o. Jablanica –  je  jedna od vodećih firmi u HNK koje se bave visokogradnjom, niskogradnjom, proizvodnjom i izvođenjem montažnih konstrukcija, proizvodnjom i ugradnjom ošupljenim prednapregnutih ploča, proizvodnjom i prodajom građevinskog materijala, prevozom i ugostiteljstvom. Ukoliko želite postati dio uspješnog, perspektivnog i ambicioznog tima, a ispunjavate dolje navedene uslove, pozivamo vas da aplicirate na pozicije:

DIPLOMIRANI GRAĐEVINSKI INŽINJER  (ž/m)  - 5 (pet) izvršioca (2 na mjestu voditelja radova, 3 na mjestu odgovorni projektant)

OPIS POSLOVA

Voditelj radova:

  • rukovođenje  izgradnjom objekata visokogradnje i niskogradnje

Odgovorni projektant :

  • izrada konstruktivne faze projekata za objekte visokogradnje i niskogradnje, te stručni nadzor nad izvođenjem istih

USLOVI

Pored općih uslova propisanih zakonom kandidati trebaju ispunjavati sljedeće uslove:

  • VSS, završen Građevinski fakultet
  • najmanje 3 (tri) godina radnog iskustva u struci nakon sticanja VSS (a za odgovornog projektanta poželjno i iskustvo u izradi montažnih AB objekata)
  • položen stručni ispit
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanja rada na računaru Acad i MS-Office paket (Word, Excel)
  • sposobnost za samostalan i timski rad
  • organizacione i komunikacijske sposobnosti

RADNO VRIJEME

  • puno radno vrijeme

VRSTA ZAPOSLENJA

  • radni odnos na neodređeno vrijeme

NUDIMO

  • mogućnost odlične zarade (za poziciju projektanta minimalno 2.000,00 KM)
  • rad u kvalitetnom timu
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja

PRIJAVA NA KONKURS

Kandidati su dužni dostaviti sljedeću dokumentaciju – obična fotokopija  (izabrani kandidati dostaviti će originale ili ovjerene kopije dokumenta):

  • fakultetsku diplomu (Građevinski fakultet)
  • potvrda/uvjerenje o radnom iskustvu
  • potvrda o položenom stručnom ispitu
  • CV

Prijave slati na :

“Babić” d.o.o. Jablanica

Neretvanska b.b.,

88 420  Jablanica , BiH

NAPOMENA

Nepotpune, neuredne i neblagovremene prijave neće se uzeti u razmatranje.

Izvor: Posao.ba

14.04.2018