Poslovi - Oglas za posao

Šef radilišta-poslovođa na montaži (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Inostranstvo
Broj pozicija 3
Jezici: Engleski

Firma GMC d.o.o. raspisuje javni konkurs za primanje u radni odnos

Šef radilišta-poslovođa na montaži (m/) – 3 izvršioca za rad u inostranstvu

Opis posla:

  • Odgovara da su svi preduslovi za počinjanje radova ispoštovani na gradilištu (Prema Pravilniku o radu),
  • Evidentira događaje u građevinskom dnevniku
  • Nabavka materijala i alata
  • Organizacija  smještaja radnika ,hrane i ostaloga,
  • Pisana i usmena korespodencija sa  investitorom, nadzorom ili arhitektom ( vođom projekta koji je izabran od strane investitora),
  • Odgovoran je za kvalitet urađenog posla,
  • Primopredaja objekta, konstrukcije sa evidencijom i potpisom od strane investitora
  • Odgovoran za sigurnost i disciplinu na radilistu
  • Evidencija i prijavljivanje svih neregularnosti na gradilištu,
  • Redovno izvještavanje Direktora za montaže i uprave firme

Potrebne kvalifikacije:

  • VSS /SSS-Poželjno građevinski inžinjer ili građevinski tehničar.
  • Poznavanje izrade i  čitanja tehničke dokumentacije
  • Poznavanje rada na računaru (MS office, AutoCAD) poznavanje engleskog jezika obavezno
  • Spremnost na timski rad
  • Radno iskustvo najmanje 2 .godine na istim poslovima.
  • Vozačka dozvola B kategorije,

Od Vas očekujemo:

  • Samoinicijativnost, organiziranost, kreativnost
  • Sklonost ka timskom radu,
  • Predanosti, fleksibilnost i odgovornost u poslu,
  • Snalažljivost u dinamičnom poslovnom okruženju,
  • Motiviranost i spremnost na konstanto učenje i napredovanje.

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna zarada i redovna plata
  • Stalno putovanje
  • Smještaj na terenu
  • Svi troškovi na teret firme

Zainteresovani kandidati CV sa slikom mogu slati putem emaila: info@gmcdoo.ba ili

Poštom:

GLOBAL METAL CONSTRUCTION DOO

ŽABLJAK BB, USORA, 74 230.

BOSNA I HERCEGOVINA

Za naznakom: prijava na konkurs za ŠEFA GRADILIŠTA-poslovođa

Konkurs ostaje otvoren  30  dana od datuma objavljivanja.

Izvor: Posao.ba

14.04.2018