Poslovi - Oglas za posao

Radnik na posluživanju (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Sarajevo
Jezici:

OGLAS

ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME

Kafe slastičarna La Delicia na osnovu ukazane potrebe raspisuje oglas za prijem radnika. Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg tima i pružanju vrhunske usluge.

KOGA TRAŽIMO?

Oslanjamo se na ljude koji su poput nas angažovani na svom poslu i rade ga sa strašću.

Ako:

  • se snalazite u dinamičnom radnom okruženju,
  • želite da napredujete u karijeri
  • želite da se edukujete kod najvećih stručnjaka u slastičarstvu
  • tražite mjesto gdje se možete ostvariti
  • želite mogućnost stalnog zaposlenja / ugovora na neodređeno

Na pravom ste mjestu – čekamo baš Vas!

Opis posla:

  • Priprema i posluživanje kolača i pića
  • Komunikacija i posluživanje gostiju
  • Detaljno poznavanje ponude pića i kolača

Uslovi posla:

  • SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje
  • Visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti i inicijative
  • Dobre organizacione sposobnosti i brzina u radu

Svi zainteresovani mogu se prijaviti sa kratkim opisom (biografijom) lično na adresu: Patriotske lige 38 radnim danima od 08:00 – 16:00 h

Prijavljeni kandidati će nakon prve selekcije biti pozvani na razgovor za posao.

Trajanje oglasa: 15 dana od dana objavljivanja

Izvor: Posao.ba

12.04.2018