Poslovi - Oglas za posao

Specijalist dermatovenerologije (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Medicina
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Split
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Poliklinika Bagatin je vodeća poliklinika za estetsku kirurgiju, stomatologiju i dermatologiju u Hrvatskoj s dugogodišnjom tradicijom i iskustvom u pružanju vrhunskih zdravstvenih i estetskih usluga, uz pomoć stručnog i predanog medicinskog osoblja.

Nakon 23 godine uspješnog poslovanja u Zagrebu, na dvije lokacije, Poliklinika Bagatin otvara svoja vrata u srcu Dalmacije.

S ciljem stvaranja vrhunskog tima u Splitu otvaramo natječaje za stručnjake iz sljedećih djelatnosti: dermatologije, stomatologije i kozmetologije.

U Poliklinici Bagatin njegujemo kulturu učenja i predano radimo na tome da omogućimo svim našim zaposlenicima kontinuirane edukacije i usavršavanja kako bi ostvarili svoj poslovni, ali i osobni potencijal. Cilj nam je stvoriti okruženje gdje se naši zaposlenici mogu razvijati kroz izazove i mogućnosti, ali i razmišljati izvan okvira u dinamičnom i poslovnom okruženju.

Želite li biti dio uspješne priče i s nama ostvariti svoj potencijali prijavite se na oglas i postanite dio našeg tima.

U potrazi smo za Specijalistom dermatovenerologije (m/ž) s očekivanim početkom rada u listopadu 2018. u Splitu.

STRUČNA ZNANJA I PREDUVJETI

  • VSS, medicinski fakultet
  • Specijalizacija iz područja dermatovenerologije
  • Položen državni ispit
  • Odobrenje za samostalan rad i uredno članstvo u HLK
  • Interes za estetsku stranu dermatologije i kozmetologiju, praćenje novih trendova i tehnologija iz branše

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Obavljanje dermatoloških, dermatoskopskih i veneroloških pregleda
  • Dijagnostika i liječenje kožnih oboljenja
  • Obavljanje manjih operativnih zahvata u lokalnoj anesteziji
  • Pružanje usluga injekcijske terapije
  • Pružanje ostalih usluga u ponudi Poliklinike Bagatin: PRP terapija pomlađivanja matičnim stanicama, kemijski piling, lasersko uklanjanje hiperpigmentacije i ostalih pigmentnih promjena, lasersko uklanjanje crvenila i kapilara na licu, lasersko uklanjanje vena i drugo.
  • Više o našim uslugama http://www.poliklinikabagatin.hr/Usluge#derm

DRUGA ZNANJA I VJEŠTINE

  • Dobro poznavanje engleskog jezika (poznavanje drugog svjetskog stranog jezika je prednost)
  • Znanje rada na računalu (MS Office, Gmail/Outlook)
  • Ljubav prema poslu, motiviranost za napredovanjem u struci te sudjelovanje u izgradnji vrhunskog tima
  • Predanost u radu i proaktivnost
  • Vrhunske komunikacijske vještine
  • Razvijene organizacijske sposobnosti
  • Odgovornost, detaljnost
  • Ljubaznost i susretljivost

ŠTO NUDIMO!

  • Vrhunske uvjete rada i izvrsno radno okruženje
  • Kontinuiranu edukaciju i znanstveno napredovanje (posjeti stručnim kongresima i simpozijima u zemlji i inozemstvu)
  • Rad s najnaprednijom tehnologijom: Poliklinika Bagatin je referentni centar za veliki niz svjetskih proizvođača medicinskih proizvoda i medicinskih uređaja.
  • Stimulativna primanja
  • Izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
  • Predani HR tim koji se brine o Vašem rastu i razvoju
  • Popust na usluge Poliklinike Bagatin

PRILOŽITI:

  • Životopis
  • Motivacijsko pismo

Prijave putem linka: https://poliklinika-bagatin.talentlyft.com/o/cl1agN

Izvor: Posao.ba

04.04.2018