Poslovi - Oglas za posao

QA tester (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Elektrotehnika, Informatika
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

QA tester- (m/ž) - Sarajevo

Poslovni fokus InfoDom Grupe su usluge za strategijsko upravljanje i transformaciju poslovanja te usluge za integraciju ICT rješenja temeljem upravljanja poslovnim procesima, upravljanja znanjem, upravljanja programima i projektima.

Poslovne vrijednosti za naše kupce orijentisane su na povećanje produktivnosti, bolje korištenje resursa, smanjenje troškova i smanjenje poslovnih rizika.

Tražimo dinamične i motivisane osobe koje bi željele postati dio našeg tima.

Opis posla

  • učestvovanje u kreiranju testnih scenarija i osmišljavanju načina testiranja
  • provođenje testiranja
  • pronalaženje i osmišljavanja rješavanja problema uviđenih tokom testiranja
  • timski rad tokom cijelog procesa razvoja i isporuke softverskog proizvoda
  • saradnja sa ostalim članovima tima

Uslovi

  • VSS (ETF, FIT, SSST, PMF, EF ili drugi fakulteti s informatičkim smjerom)
  • minimalno 1 godina iskustva
  • visok nivo informatičke pismenosti
  • sistematičnost, posvećenost detaljima i analitičke vještine
  • komunikativnost i timski rad
  • izrazite organizacione sposobnosti, od planiranja do realizacije zahtjeva
  • želja za stalnim usavršavanjem
  • napredno znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije

Obavezno:

  • iskustvo i spretnost u radu sa složenijim računarskim aplikacijama (bilo koje vrste);
  • sistematičnost, posvećenost detaljima i analitičke vještine;
  • Sposobnost samoorganizacije, te sposobnost rada u timskom okruženju;
  • Proaktivnost, odgovornost i učinkovitost;

Poželjno:

  • iskustvo u ručnom testiranju softvera;
  • iskustvo u automatizaciji testiranja;

Molimo kandidate da svoje prijave šalju isključivo putem linka za prijavu ili na info@infodom.ba

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (napredno)

Rok za prijavu:

30 dana

Šta nudimo

  • kontinuirani razvoj i usavršavanje
  • primanja i nagrađivanje primjereno sposobnostima i rezultatima rada
  • inovativno i kreativno okruženje

Prijave koje će sadržavati CV sa slikom i motivaciono pismo, slati na info@infodom.ba

Izvor: Posao.ba

04.04.2018