Poslovi - Oglas za posao

Diplomirani ekonomista/diplomirani pravnik (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Bihać

Izbor d.o.o., podružnica Bihać, objavljuje oglas za prijem u radni odnos:

1. Diplomirani ekonomista/diplomirani pravnik - 1 izvršioc

Opis posla:

  • svakodnevna komunikacija sa klijentima (stranim i domaćim)
  • kontrola plaćanja i naplate potraživanja
  • izrada ugovora i praćenje sudskih sporova
  • praćenje svih administrativnih i pravnih poslova u skladu sa važećim zakonskim regulativama

Uslovi:

  • VSS
  • radno iskustvo nije neophodno
  • komunikacijske, organizacijske i prezentacijske sposobnosti
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • samostalnost u radu, ali i spremnost na timski rad
  • poznavanje stranog jezika

Nudimo:

  • radni odnos i stimulativna primanja
  • rad na puno radno vrijeme uz probni rad na period od 6 mjeseci
  • napredovanje u karijeri
  • rad u ugodnoj atmosferi

Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV sa slikom mogu slati:

na broj telefona

037 318 569

(zvati svakim radnim danom osim nedjelje od 8-15h)

Izvor: Posao.ba

03.04.2018