Poslovi - Oglas za posao

Inžinjer mašinstva (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Mašinstvo
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: Usora, BiH
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Talijanski

Firma GMC d.o.o. raspisuje javni konkurs za primanje u radni odnos

Inžinjer mašinstva  (m/ž) – 1 izvršioca za rad u BiH

Opis posla:

  1. Aktivno učešće u izradi novih proizvoda i usavršavanju istih,
  2. Izrada kalkulacija za metalne konstrukcije,
  3. Projektovanje i izrada tehničke dokumentacije u programu SOLIDWORKS, za proizvodnju u cilju realizacije projekata,
  4. Koordinacija izvršenja zadataka i upravljanje resursima, praćenje procesa proizvodnje,
  5. Ažurno dokumentovanje poslovanja, kompletiranje i arhiviranje projekata,
  6. Održavanje otvorene komunikacije sa timom i redovno izvještavanje ka menadžmentu firme.

Potrebne kvalifikacije:

  • VSS (mašinskog smjera)
  • Poznavanje izrade i  čitanja tehničke dokumentacije
  • Poznavanje rada na računaru (MS office, AutoCAD, SOLIDWORKS)
  • Spremnost na timski rad
  • Radno iskustvo najmanje 5.godina na istim ili sličnim poslovima.
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Poznavanje engleskog ili italijanskog jezika.

Od Vas očekujemo:

  • Samoinicijativnost, organiziranost, kreativnost
  • Sklonost ka timskom radu,
  • Predanosti, fleksibilnost i odgovornost u poslu,
  • Snalažljivost u dinamičnom poslovnom okruženju,
  • Motiviranost i spremnost na konstanto učenje i napredovanje.

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj firmi
  • Stalni radni odnos
  • Stimulativna zarada i redovna plata
  • Mogućnost napretka

Zainteresovani kandidati CV sa slikom mogu slati putem emaila: info@gmcdoo.ba ili

Poštom:

GLOBAL METAL CONSTRUCTION DOO

ŽABLJAK BB, USORA, 74 230.

BOSNA I HERCEGOVINA

Za naznakom: prijava na konkurs za mašinskog inžinjera

Konkurs ostaje otvoren  30  dana od datuma objavljivanja.

Izvor: Posao.ba

31.03.2018