Poslovi - Oglas za posao

Area Sales Manager (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo

Dara d.o.o. je  jedna od vodećih kompanija za distribuciju robe široke potrošnje na području Bosne i Hercegovine.  U našem distribucijskom portfoliju su poznati brandovi na našem tržištu : Unilever , Algida,  Alkaloid, Varta, Jami, Pasta Zara, Bonduelle, Manitoba, Fruvita, Calsberg, Dolce Caffe , Pladis, Kandia.Za implementaciju strateškog plana za period  2018-2022 godine, Dara d.o.o.. raspisuje konkurs za slijedeće radno mjesto:

Area Sales Manager  - jedan izvršilac (m/ž) regija Sarajevo

Opis radnog mjesta

  • Organizacija i upravljanje prodajnim timom na nivou regije;
  • Odgovornost za ostvarenje planova prodaje;
  • Kontinuirano unapređenje i razvijanje direktne komunikacije sa kupcima, osmišljavanje novih strategija, te prepoznavanje novih trendova tržišta i potreba;
  • Odgovornost za otvaranje novih prodajnih mjesta;
  • Nadzor nad provođenjem marketinških aktivnosti na nivou regije, kao i predlaganje istih u cilju unapređenja prodaje;
  • Kontrola u implementaciji optimalnog asortimana po prodajnim objektima;
  • Kontrola i motivacija prodajnog tima;
  • Prikupljanje i analiziranje informacija o konkurenciji.
  • Koordinacija prodajnih aktivnosti sa Principalima.

Očekujemo

Kandidati za navedenu poziciju trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:

  • VSS,
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 2 godine
  • Poznavanje ključnih kupca na dodijeljenoj regiji,
  • Izražena komunikativnost, prodajne i pregovaračke vještine,
  • Motivacija, proaktivnost, dobre organizacijske i komunikacijske vještine,
  • Orijentiranost na rezultate,
  • Iskustvo u upravljanju prodajnim  timovima,
  • Vozačka dozvola B kategorija i
  • Znanje rada na računaru (MS Office).

Za navedenu poziciju nudimo:

  • Stimulativna mjesečna primanja uz mogućnost ostvarivanja bonusa,
  • Mogućnost kontinuiranog ličnog i profesionalnog usavršavanja i napredovanja,
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u timu motiviranih i stručnih suradnika i
  • Službeni automobil

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV  putem pošte na adresu: Dara d.o.o,  Safeta Zajke 271, 71000 Sarajevo s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će se kontaktirati. Oglas je otvoren do 07.04.2018.

Izvor: Posao.ba

27.03.2018