Poslovi - Oglas za posao

Prodajni inženjer/Vođa projekta (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija, Mašinstvo
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Zenica
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

PRODAJNI INŽENJER

I VOĐA PROJEKTA

Opis radnog mjesta:

  • Prodajne aktivnosti: traženje novih klijenata, novih poslova,
  • održavanje postojećih ključnih kupaca,
  • postprodajne aktivnosti,
  • analiziranje potencijalnih poslova, klijenata i tržišta,
  • vođenje projekata,
  • širenje mreže prodaje,
  • sklapanje novih ugovora.

Očekujemo:

  • Srednja ili  Viša stručna sprema  mašinski ili ekonomski smjer,
  • iskustvo u prodaji (2 godine),
  • Vozačka dozvola: B kategorije,
  • osnove rada na računaru: Word, Excel, Power Point, Internet,
  • dobro poznavanje engleskog jezika;
  • komunikativnost,
  • samoinicijativnost, multikulturnost,
  • samostalnost kod rada.

Nudimo:

  • puni radni odnos na određeno vrijeme,
  • stimulativna plaća,
  • mogućnost učenja i razvijanja na polju djelatnosti klimatizacije i ventilacije,
  • dodatno razvijanje prodajnih sposobnosti, redovnim mjesečnim edukacijama na komercijalnim sastancima.
  • rad u uređenom kolektivu sa jasno definiranim sistemima.
  • pozitivnu radnu atmosferu uz maksimalnu podršku.

Prijave poslati preko internetne stranice:

Izvor: Posao.ba

24.03.2018