Poslovi - Oglas za posao

Marketing menadžer (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Marketing menadžer - Univerzitet za poslovni inženjering i menadžment Banja Luka

Lokacija: Banja Luka

Marketing menadžer - broj izvršilaca: 1

Opis poslova:
1.Utvrđivanje marketinških ciljeva,
2.Izrada marketing planova,
3.Planiranje, razvoj i implementacija marketinških kampanja,
4.Priprema, organizacija, koordinacija i realizacija marketing aktivnosti,
5.Nadgledanje i analiza oglašavanja i promocije,
6.Izvještavanje o marketinškim aktivnostima,
7.Istraživanje i analiza tržišnog potencijala,
8.Razvijanje i praćenje ključnih indikatora oglašavanja,
9.Komunikacija s medijima.

Potrebni uslovi:
-VSS- Ekonomski fakultet, smjer Marketing,
-Posjedovanje vještina rada na društvenim mrežama, oglašavanju i sl.
-Poznavanje engleskog jezika i rada na računaru,
-Vozačka dozvola B kategorije.

Nudimo:
-Rad u profesionalnom, prijatnom i dinamičnom okruženju,
-Stalnu obuku i usavršavanje,
-Probni rad 6 mjeseci.

Potrebna dokumenta:
-Pismo namjere,
-Radna biografija (CV)
-Dokaz o stečenom visokom obrazovanju,
-Preporuke.

Prijavu na konkurs sa potrebnim dokumentima dostaviti na adresu: Univerzitet za poslovni inženjering i menadžment, Despota Stefana Lazarevića bb, Banja Luka.
Konkur je otvoren 10 dana od dana objave.
Nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje.
Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

23.02.2018