Poslovi - Oglas za posao

Radnik na krojenju i šivanju (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Zanatstvo
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Gornji Podgradci
Broj pozicija 6
Jezici:

OPIS RADNOG MJESTA

Radnik na krojenju i šivanju – KV tekstilne struke, na određeno vrijeme (probni rad) 3 mjeseca - 6 izvršilaca

  • na određeno vrijeme (probni rad) 3 mjeseca

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Pravo učešća pod 1. imaju lica koja pored opštih uslova ispunjavaju sljedeće posebne uslove :

  • Završena tekstilna škola smjer krojač ili šivač
  • Radno iskustvo od 2 god. na poslovima krojenja ili šivanja,
  • Izražene komunikacijske sposobnosti, samoincjativnost i samostalnost u izvršavanju zadatih ciljeva.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Kandidati su dužni uz prijavu dostaviti kratku biografiju i fotokopiju diplome.

Sa kandidatima koji uđu u uži izbor će se obaviti intervju.

Svoje prijave možete slati na adresu “Nova DIPO” d.o.o. G.Podgradci 78 405

Izvor: Posao.ba

22.02.2018