Poslovi - Oglas za posao

Kontrolor kvaliteta proizvodnje (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Mostar
Broj pozicija 2
Jezici: Engleski

B.M.T. Engineering d.o.o. raspisuje konkurs za sljedeće pozicije:

Kontrolor kvaliteta (m/ž) 2 pozicije

Uslovi:

  • SSS/VSS tehničkog usmjerenja
  • Radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima (dobro poznavanje ISO-TS/IATF Sistema)
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada u MS Office I AutoCad

Opis poslova koji obuhvata radon mjesto:

  • Procesna i završna kontrola proizvoda
  • Kontrola rada izvršioca u proizvodnji
  • Ulazna kontrola sirovina i poluproizvoda/proizvoda
  • Ispunjavanje i praćenje dokumentacije vezane za kontrolu
  • Priprema dokumenata, podataka, mjernih izvještaja, analiza, te izvještavanje internih i eksternih korisnika.
  • Nadzor i kontrola mjernih instrumenata

Lokacija: Mostar

Šta vam mi možemo ponuditi:

  • Nudimo mogućnost da zajedno sa našim ekspertima ostavite lični pečat u stvaranju firme.
  • Nudimo vam jedan moderan način poslovanja po visokim europskim standardima.
  • Nudimo vam edukaciju u novim metodama organizovanje rada.
  • Nudimo vam fleksibilan i interesantan posao u kreativnom i inspirativnom okruženju.

Nadamo se da smo u vam uspjeli probudili interesovanje za našu kompaniju i posao koji nudimo. U tom slučaju prijavu sa CV i popratnim pismom poslati isključivo na e-mail  hr@bmt-eng.com ili alma.custovic@bmt-eng.com , s naznakom „Oglas za posao“. Odabrani kandidati biti će kontaktirani i pozvani na prvi razgovor za posao.

Rok za prijavu: 30 dana od dana objavljivanja.

Izvor: Posao.ba

22.02.2018