Poslovi - Oglas za posao

Knjigovođa (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Banja Luka

Na osnovu člana 314. Zakona o privrednim društvima (Službeni glasnik Republike Srpske 127/08, 58/09 i 100/11) i člana 55 Statuta Društva, Direktor „Osiguranje Aura“ a.d. Banja Luka., dana 20.02.2018. godine, raspisuje:

KONKURS za

Knjigovođu

Broj pozicija: 1

Mjesto rada: Banja Luka

Opšti uslovi:

  • SSS, VŠS ili VSS (obrazovanje ekonomskog usmjerenja)
  • Najmanje  godinu radnog iskustva u struci
  • Poznavanje rada na računaru

Opis poslova i posebni uslovi:

  • Vođenje brige o ispravnosti podataka na računima glavne knjige,
  • Siguran i profesionalan pristup te izražena poslovna etika
  • Odgovornost, tačnost i sistematičnost u radu
  • Sposobnost saradnje u  timu, odlične komunikacijske i organizacijske sposobnosti
  • Proaktivnost na poslu, sposobnost samostalnog rada u zadatim okvirima
  • Poznavanje zakona i propisa iz oblasti računovodstva, poreza i finansija
  • Iskustvo u korišćenju specijaliziranih računovodstvenih programa je prednost

Uz prijavu kandidati su dužni da podnesu:

  • Motivaciono pismo
  • Kratku biografiju

Prijave slati na e-mail adresu posao@auraosiguranje.com, sa naznakom „Za Konkurs Knjigovođa“. Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani radi testiranja.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Poslodavac zadržava pravo da ne izvrši prijem kandidata po ovom Konkursu.

Izvor: Posao.ba

21.02.2018