Poslovi - Oglas za posao

Vođa manuelnog tima/Team Leader (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo

Vođa manuelnog tima/Team Leader u protuminskom djelovanju (m/ž)

MAG Predstavništvo u Bosni i Hercegovini, raspisuje oglas za prijem u radni odnos i to:

Vođa manuelnog tima/Team Leader u protuminskom djelovanju

(1 izvršilac)

Uslovi:

  • Važeće akreditacije i ovlaštenje BH MAC-a za navedeni posao;
  • Na aktivnoj listi u BiH MAC-u (status – aktivan);
  • Minimalno 2 godine iskustva na navedenom poslu;
  • Trajanje ugovora 6 mjeseci sa mogućim produženjem ugovora.

Opis posla:

Vođa manuelnog tima je direktno odgovoran za rad deminera manuelnog tima, a može imati najviše osam deminera pod svojim nadzorom. Vođa manuelnog tima je odgovoran i izvještava Operativnog oficira o svim pitanjima vezanim za tim. Na konkretnom deminerskom radilištu odgovoran je i izvještava Vođu radilišta/Operativnog oficira o pitanjima vezanim za aktivnosti manuelnog tima.

Vođa manuelnog tima mora posjedovati iskustvo u razminiranju, te sposobnost za organizaciju rada i rukovođenje. Potrebno je da ima završen i kurs za vođu tima u humanitarnom razminiranju. Svojim ponašanjem mora služiti kao primjer osoblju u timu, a siguran, efikasan i kvalitetan rad tima zahtijeva stalnu pažnju i pomoć deminerima u toku rada.u skladu s Standardnim Operativnim Procedurama (SOP).

Ukoliko ste zainteresovani, molimo Vas da, svoju prijavu/CV, pošaljete na adresu:

The Mines Advisory Group, Predstavništvo u Bosni i Hercegovini

Banjalučka 23a

71000 Sarajevo

www.maginternational.org

Vaša prijava treba biti dostavljena najkasnije do 20.02.2018. godine.

Izvor: Posao.ba

13.02.2018