Poslovi - Oglas za posao

Menadžer - služba marketinga (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Bihać

Izbor d.o.o., podružnica Bihać, objavljuje oglas za prijem u radni odnos:

1. Menadžer - služba marketinga (m/ž) – 1 izvršioc

Opis poslova:

  • Utvrđivanje marketinških ciljeva
  • Sprovođenje marketinških planova i programa
  • Istraživanje, analiziranje i nadgledanje finansijskih, tehnoloških i drugih faktora
  • Planiranje i nadgledanje oglašavanja i promocija
  • Komunikacija sa spoljnim propagandnim agencijama i medijskim kućama
  • Sprovođenje efektivne kontrole marketinških rezultata
  • Procjena reakcije tržišta na marketinške programe i aktivnosti
  • Preporučivanje i predlaganje promjena na poljima promocije, izgleda artikala i načina izlaganja istih
  • Priprema i podnošenje izvještaja o marketinškim aktivnostima

Uvjeti:

  • VSŠ, VSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima nije neophodno
  • Obavezno poznavanje rada na računaru (pored MS OFFICE poželjno znanje rada na ADOBE-ovom paketu programa).
  • Dobre komunikacijske i organizacijske sposobnosti,
  • Profesionalan odnos, pouzdanost, odgovornost i organizovanost u poslu.

Nudimo:

  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima
  • rad u mladom i stručnom timu;
  • aktivno učešće u razvoju firme.

Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV sa slikom mogu slati na broj telefona:

037 318 569

(zvati svakim radnim danom osim nedjelje od 8-15h)

Izvor: Posao.ba

08.02.2018