Poslovi - Oglas za posao

Trgovac, Pekar i Pomoćni radnik

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Banja Luka
Broj pozicija 13
Jezici:

Trgovac, Pekar i Pomoćni radnik - „Žitopeka“ Banja Luka

Lokacija: Banja Luka

Pekara “Žitopeka” je domaća firma sa dugogodišnjim iskustvom u proizvodnji i prodaji pekarskih proizvoda više od 20 godina i jedna je od vodećih na teritoriji grada Banjaluke i šire.
Zbog otvaranja nove poslovne jedinice u Banjaluci, u naselju Nova Varoš u ulici  Dragiše Vasića br. 25, raspisujemo oglas za prijem radnika u radni odnos na radnim mjestima:

1. Trgovac – 6 izvršilaca – PJ Nova Varoš

Opis posla:
- direktna prodaja, neposredan rad sa kupcima,
- praćenje prodaje, predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje,
- pružanje informacija o proizvodima, pomoć pri kupovini,
- izdavanje računa, naplata, pakovanje,
- naručivanje robe, aranžiranje vitrina,
- poštovanje HACCP principa u radu,

Od kandidata očekujemo:
- SSS – trgovac,
- obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 1 godina,
- ljubaznost, odgovornost i snalažljivost, izražena komunikativnost,
- brzina, okretnost i zainteresovanost za posao,
- visoka motivisanost i usmjerenost na rad i ostvarivanje zajedničkih rezultata,
- sposobnost za rad u timu,
- poznavanje rada na računaru i upotreba fiskalne kase.

2. PEKAR – 3 izvršioca - PJ Nova Varoš

Opis posla:
- Proizvodnja pekarskih proizvoda,
- popis robe i sravnjenje proizvodnje nakon smjene,
- i drugi poslovi vezani za proces rada prema nalogu nadređenog rukovodioca.

- SSS – pekar,
- obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 2 godine,
- odgovornost, snalažljivost, brzina, okretnost, zainteresovanost za posao,
- sposobnost za rad u timu.

3. POMOĆNI RADNIK – 4 izvršioca - PJ Nova Varoš

Opis posla:
- Pomoć pekaru  pri proizvodnji pekarskih proizvoda,
- održavanje reda, urednosti i higijene na radnom mjestu,

- popis robe i sravnjenje prodaje nakon smjene,
- i drugi poslovi prema nalogu nadređenog rukovodioca.

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu radnu poziciju, svoju biografiju u pismenoj formi (CV) sa navedenim radnim iskustvom i brojem telefona pošaljite na e-mail: irena.kovacevic@zitopeka.net  sa naznakom:
Prijava na konkurs - pekara “Žitopeka”  Nova Varoš.

Ili poštom na adresu: „Žitopeka“ Banja Luka, Ul. Siniše Mijatovića br.9, 78000 Banja Luka.

Lokacija: Banja Luka – Nova Varoš

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

07.02.2018