Poslovi - Oglas za posao

Zamjenik glavnog skladištara (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Bihać
Jezici:

OGLAS

Izbor d.o.o., podružnica Bihać, objavljuje oglas za prijem u radni odnos:

Zamjenik glavnog skladištara – 1 izvršioc (m/ž)

Uvjeti:

  • SSS
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost ali nije neophodno
  • Pouzdanost, odgovornost, organiziranost
  • Timski rad, prilagodljivost i otvorenost za učenje
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office programski paket)
  • Samoinicijativnost i usmjerenost na pozitivne rezultate

Opis posla:

  • istovar i zaprimanje robe u skladište
  • preuzimanje otpremnica, računa
  • izradu transportnih papira, prosljeđivanje dokumentacija u administrativnu službu
  • preuzimanje odgovornosti za stanja na skladištima
  • slaganje materijala, alata, pomoćnog materijala u skladištu te održavanje urednosti
  • izdavanje i prijenos roba
  • rukovanje viljuškarom i ostalim priručnim uređajima

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju gore navedene uvjete neće se razmatrati!

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV sa slikom mogu slati na broj telefona:

037 318 569

(zvati svakim radnim danom osim nedjelje od 8-15h)

Izvor: Posao.ba

30.01.2018