Poslovi - Oglas za posao

Radnik na skladištu (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Bihać
Broj pozicija 2
Jezici:

OGLAS

Izbor d.o.o., podružnica Bihać, objavljuje oglas za prijem u radni odnos:

Radnik na skladištu – 2 izvršioca (m/ž)

Uvjeti:

  • SSS
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost ali nije neophodno
  • Pouzdanost, odgovornost, organiziranost
  • Timski rad, prilagodljivost i otvorenost za učenje

Opis posla:

  • Pakiranje proizvoda u pripadajuću ambalažu uključujući i ostale prateće radnje
  • Prepakiravanje proizvoda radi izmjene ambalaže
  • Slaganje više pojedinih proizvoda u setove
  • Priprema robe za otpremu (slaganje na palete, oblaganje folijom i plastični trakama)
  • Pomoć ostalim skladišnim radnicima u izvršavanju redovnih dnevnih zadataka u skladištu
  • Pomoć oko zaprimanja i otpreme robe u skladištu (ukrcaj/iskrcaj)
  • Održavanje radnog prostora i okoline urednim

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju gore navedene uvjete neće se razmatrati!

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV sa slikom mogu slati na broj telefona:

037 318 569

(zvati svakim radnim danom osim nedjelje od 8-15h)

Izvor: Posao.ba

30.01.2018