Poslovi - Oglas za posao

Građevinski radnik (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Građevina, Zanatstvo
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Hrvatska
Broj pozicija 5
Jezici:

OGLAS ZA POSAO U HRVATSKOJ

Firma Patrik Term d.o.o., građevinska tvrtka iz Zagreba (Hrvatska)  zbog proširenja poslova u Republici Hrvatskoj  raspisuje oglas za prijem u radni odnos. Patrik Term d.o.o. već 10 godina posluje u RH.  Trenutno, tvrtka Patrik term d.o.o.posluje po cijeloj RH, te zapošljava 35 zaposlenika.  Za potrebe rada na terenu (građevinski radovi po trgovačkim lancima,te ostalim objektima)  po cijeloj Hrvatskoj tvrtka Patrik Term d.o.o. raspisuje  konkurs za prijem u radni odnos na određeno vrijeme od godinu dana za radno mjesto:

Građevinski radnik (moler, knaufer, zidar, keramičar), više djelatnika.

OPIS RADNOG MJESTA

Gradjevinski radovi u Zagrebu i po cijeloj Republici Hrvatskoj, dakle potrebno određeno iskustvo na poslovima montera suhe gradnje, zidanje, gletanje, keramika.

Opći uslovi:

  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • poželjno završena škola ili uvjerenje o stručnoj  osposobljenosti (armirać, betonirac, fasader,keramičar,  varioc i tako slično)
  • poželjno da ima hrvatsku putovnicu, državljanstvo, radnu dozvolu, ili boravišnu.

Nudimo Vam:

  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
  • Rad u ugodnoj admosferi
  • Službeni mobitel
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Plata od 7000 do 10000 kn
  • Smještaj osiguran i plača ga poduzeće

Prijava za oglas: 00 385 91 1663350

00 385 91 1663352

00 385  1  6281418

Email:  info@patrikterm.eu

Jastrebarsko, 24.01.2018.

Izvor: Posao.ba

25.01.2018