Poslovi - Oglas za posao

Građevinski radnik (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Pet godina
Mjesto: području Istre (Hrvatska)
Broj pozicija 4

Građevinska tvrtka PRO GRAD INŽENJERING d.o.o. iz Umaga godinama posluje u Hrvatskoj, pretežito Istarska županija. S obzirom da zbog kvalitete i odanosti prema poslu konstantno napredujemo, broj vjernih investitora ( gradovi, javne uprave i samouprave, turističke kuće, privatni investitori) iz dana u dan raste, a opseg posla je sve veći, raspisujemo oglas za prijem u radni odnos kako bi dodatno osnažili naš već do sada uspješni tim.

OPIS RADNOG MJESTA

Građevinski radnici: zidari, tesari, armirači. Posao se obavlja na terenu, Hrvatska (Istarska županija)

Opći uslovi : radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 5 godina

Posebne vještine:

  • Fleksibilnost i samostalnost u radu,
  • sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • dinamičnost,
  • proaktivnost,
  • samoinicijativnost,
  • organizacijske sposobnosti.

Nudimo Vam:

  • Radni odnos i stimulativna primanja
  • Prijavu na penziono i zdravstveno osiguranje
  • Rad na puno radno vrijeme uz probni period od 6 mjeseci
  • Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
  • Napredovanje u karijeri
  • Mogućnost napredovanja u kompaniji
  • Smještaj osiguran

Vašu prijavu sa molbom i životopisom možete poslati na e-mail adresu: pro-grad@pro-grad-ing.hr.

Kontakti za oglas: +385981873397

+385989189735

Izvor: Posao.ba

25.01.2018