Poslovi - Oglas za posao

Građevinski inžinjer (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

UMJETNOST GRADNJE D.O.O. SARAJEVO

Firma „Umjetnost gradnje“d.o.o. Sarajevo, koja se bavi izvođenjem građevinskih radova (Visokogradnja) u potrazi je za građevinskim inžinjerom.

GRAĐEVINSKI INŽINJER (MJESTO RADA : SARAJEVO)

USLOVI:

  • VII stepen stručne spreme (VSS) diplomski studij , smjer građevina
  • Samoinicijativnost i timski rad, stručnost u obavljanju radnih zadataka
  • Potrebno radno iskustvo od jednu ili dvije godine na na poslovima visokogradnje
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Odlično  poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorija

OPIS POSLA:

  • Organizacija rada na gradilištu
  • Planiranje , organizovanje i praćenje resursa (materijala, alata, opreme i mehanizacije)
  • Vođenje građevinske  knjige, građevinskog dnevnika i druge prateće dokumentacije
  • Komunikacija sa nadzornim organima i izvođaćima

NUDIMO:

  • Dinamično radno okruženje
  • Fiksna plata  sa mogućnošću porasta u zavisnosti od vlastitog zalaganja
  • Razvijanje profesionalnih vještina

Prijavu sa biografijom  dostaviti na g mail :

umjetnost.gradnje@gmail.com

KONTAKT TELEFON : 033 762 795

Izvor: Posao.ba

14.12.2017