Poslovi - Oglas za posao

Volonter sa srednjom medicinskom školom (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Medicina
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Rudo
Jezici:

Volonter sa završenom srednjom medicinskom školom (m/ž)

DOM ZDRAVLjA “Dr Stojana i Ljubica” RUDO

OPIS RADNOG MJESTA

2. Volonter sa završenom srednjom medicinskom školom i stručnim zvanjem medicinska sestra- tehničar, radi obavljanja pripravničkog staža, bez zasnivanja radnog odnosa, u trajanju do šest mjeseci - 1 izvršilac.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

II- Opšti uslovi za prijem pripravnika

1. da je državljanin Republike Srpske, odnosno Bosne i Hercegovine,

2. da je stariji od 18 godina,

3. da ima opštu zdravstvenu sposobnost,

III - Posebni uslovi za prijem

Pored opštih uslova, prijavljeni kandidati moraju ispunjavati sledeće posebne

uslove:

-I-2. SSS –IV stepen, završena srednja medicinska škola, da se nalazi na evidenciji Zavoda za zapošljavanje sa statusom nezaposlenog lica, bez radnog iskustva u struci.

V- Potrebna dokumenta

Uz prijavu (sa adresom prebivališta i brojem telefona) kandidat je dužan dostaviti dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, i to:

1.Izvod iz matične knjige rođenih;

2. Uvjerenje o državljanstvu:

3.Ovjerenu foto-kopiju diplome ( svjedočanstva) o stručnoj spremi sa prosjekom ocjena u toku studija;

4.uvjerenje biroa za zapošljavanje da se vodi i od kada, na evidenciji nezaposlenih, sa

zanimanjem koje se traži konkursom;

5.Ovjerenu fotokopiju radne knjižice (stranice sa ličnim podacima, podacima o završenoj školi i podacima o zaposlenju);

6.uvjerenje o statusu člana porodice poginulog borca (dijete) -dostavljaju samo

kandidati koji imaju taj status.

VI- Postupak odabira kandidata

Sa svim kandidatima koji budu ispunjavali uslove konkursa, Komisija za

prijem obaviće intervju, o čemu će kandidati biti blagovremeno obavješteni.

Prvorangirani kandidat, po prijedlogu Komisije za prijem, dužan je, u roku od

sedam dana od dana prijema obavještenja Komisije, dostaviti uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti.

VII- Način i rok za podnošenje prijava

Javni konkurs će biti objavljen na veb stranici Zavoda za zapošljavanje, dnevnom

listu „Glas Srpske“ i oglasnoj tabli Zavoda za zapošljavanje RS-biro Rudo.

Rok za podnošenje prijava na konkurs je 15 dana od dana objavljivanja konkursa na veb stranici zavoda za zapošljavanje i dnevnom listu „Glas Srpske“. Ukoliko

konkurs ne bude objavljen istovremeno, rok će se računati od dana poslednjeg

objavljivanja.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Prijave na konkurs sa dokazima o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, mogu se dostaviti lično ili putem pošte na adresu: JZU Dom zdravlja „Dr Stojana i Ljubica“ Rudo, Vožda Karađorđa Petrovića br. 6, 73260 Rudo, sa naznakom „Prijava na konkurs“.

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

08.12.2017