Poslovi - Oglas za posao

Volenter sa završenim medicinskim fakultetom (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Rudo
Jezici:

DOM ZDRAVLjA “Dr Stojana i Ljubica” RUDO

OPIS RADNOG MJESTA

1. Volenter sa završenim medicinskim fakultetom i stručnim nazivom doktor medicine, na određeno vrijeme, radi obavljanja pripravničkog staža, bez zasnivanja radnog odnosa u trajanju do jedne godine - 1 izvršilac,

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

II- Opšti uslovi za prijem pripravnika

1. da je državljanin Republike Srpske, odnosno Bosne i Hercegovine,

2. da je stariji od 18 godina,

3. da ima opštu zdravstvenu sposobnost,

III - Posebni uslovi za prijem

Pored opštih uslova, prijavljeni kandidati moraju ispunjavati sledeće posebne

uslove:

-I-1. VSS doktor medicine –VII stepen ili završen prvi ciklus studija koji

je vrednovan sa 300 ECTS, da se nalazi na evidenciji Zavoda za zapošljavanje sa

statusom nezaposlenog lica, bez radnog iskustva u struci.

V- Potrebna dokumenta

Uz prijavu (sa adresom prebivališta i brojem telefona) kandidat je dužan dostaviti dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, i to:

1.Izvod iz matične knjige rođenih;

2. Uvjerenje o državljanstvu:

3.Ovjerenu foto-kopiju diplome ( svjedočanstva) o stručnoj spremi sa prosjekom ocjena u toku studija;

4.uvjerenje biroa za zapošljavanje da se vodi i od kada, na evidenciji nezaposlenih, sa

zanimanjem koje se traži konkursom;

5.Ovjerenu fotokopiju radne knjižice (stranice sa ličnim podacima, podacima o završenoj školi i podacima o zaposlenju);

6.uvjerenje o statusu člana porodice poginulog borca (dijete) -dostavljaju samo

kandidati koji imaju taj status.

VI- Postupak odabira kandidata

Sa svim kandidatima koji budu ispunjavali uslove konkursa, Komisija za

prijem obaviće intervju, o čemu će kandidati biti blagovremeno obavješteni.

Prvorangirani kandidat, po prijedlogu Komisije za prijem, dužan je, u roku od

sedam dana od dana prijema obavještenja Komisije, dostaviti uvjerenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti.

VII- Način i rok za podnošenje prijava

Javni konkurs će biti objavljen na veb stranici Zavoda za zapošljavanje, dnevnom

listu „Glas Srpske“ i oglasnoj tabli Zavoda za zapošljavanje RS-biro Rudo.

Rok za podnošenje prijava na konkurs je 15 dana od dana objavljivanja konkursa na veb stranici zavoda za zapošljavanje i dnevnom listu „Glas Srpske“. Ukoliko

konkurs ne bude objavljen istovremeno, rok će se računati od dana poslednjeg

objavljivanja.

Neblagovremene i nepotpune prijave neće se uzeti u razmatranje.

Prijave na konkurs sa dokazima o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, mogu se dostaviti lično ili putem pošte na adresu: JZU Dom zdravlja „Dr Stojana i Ljubica“ Rudo, Vožda Karađorđa Petrovića br. 6, 73260 Rudo, sa naznakom „Prijava na konkurs“.

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

08.12.2017