Poslovi - Oglas za posao

Poslovođa asistent (terenski) (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Bijeljina

Najveći prodavac obuće u Evropi Deichmann traži novog saradnika/cu u Bijeljini i okolini

Poslovođa asistent (terenski) m/ž

Poslovođa asistent (terenski) nema svoju stalnu poslovnicu, nego radi u poslovnici u kojoj se u određenom razdoblju ukaže potreba za dodatnom radnom snagom.

Opis posla:

  • odgovornost za postizanje planiranih ciljeva
  • aktivno učestvovanje u prodaji kao član prodajnog tima
  • provedbe prodajnih akcija
  • vođenje stanja robe i skladištenje
  • organizacija rada prodajnog tima i odgovornost za njihov rad
  • drugi administrativni i organizacioni poslovi

Uslovi:

  • sklonost terenskom radu, spremnost na stalna putovanja, višednevno odsustvo od kuće i mijenjanje poslovnica na području BiH (90% terenskog rada)
  • srednja stručna sprema (SSS)
  • predanost poslu i fleksibilnost
  • iskustvo rukovođenja timom od najmanje 5 zaposlenika
  • prednost - rukovođenje u maloprodajnim trgovinama
  • smisao za rad sa kupcima
  • komunikativna i dobro organizovana osoba
  • sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • dinamičan posao u mladoj i inovativnoj sredini u saradnji sa međunarodnim stručno  osposobljenim timom
  • mogućnost stručnog usavršavanja i ličnog razvoja
  • mogućnost napredovanja
  • ugovor o radu na određeno vrijeme, mogućnost produženja na neodređeno vrijeme

Pružit ćemo Vam cjelokupnu obuku koja će Vas pripremiti za rad u našoj kompaniji.

Ukoliko ste prepoznali priliku i Vam opisano radno mjesto predstavlja lični izazov, pošaljite nam svoju ponudu za posao najkasnije do 05. 01. 2018.  na adresu Deichmann obuća d.o.o., Franca Lehara 2, 71000 Sarajevo.

Poželjno je da se prijavite elektronskim putem.

Hvala Vam!

Izvor: Posao.ba

07.12.2017