Poslovi - Oglas za posao

Terenski komercijalisti (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Unsko-sanski kanton, Banja Luka
Broj pozicija 2
Jezici: Njemački

Schachermayer d.o.o. dio je grupe Schachermayer GmbH sa sjedištem u Austriji.

Mi smo jedna od vodećih evropskih firmi koje se bave prodajom okova za namještaj i građevinsku stolariju, alata i pričvrsne tehnike, dijelova za završnu obradu u građevinarstvu i metalnoj industriji. Radi širenja poslovanja raspisujemo konkurs za prijem kandidata za sljedeća radna mjesta:

Terenski komercijalisti za širu regiju Banja Luke i Unsko-sanski kanton

  1. odjel specijalizovane trgovine – 1 izvršilac
  2. odjel unutrašnje uređenje – unutrašnja izgradnja – 1 izvršilac

Opis radnog mjesta:

  •  obilazak kupaca, prezentacija i prodaja proizvoda
  •  komunikacija i unapređenje odnosa sa postojećim i akvizicija novih kupaca
  •  analiza tržišta, izrada ponuda, narudžbi i naloga,  te definisanje ostalih uslova prodaje
  •  praćenje i kontrola primjene uslova prodaje i naplate, kao i narudžbi kupaca
  •  predlaganje i provođenje aktivnosti u cilju postizanja prodajnih ciljeva i unapređenja prodaje
  •  sudjelovanje u planiranju prodajnih aktivnosti i analiza ostvarenih rezultata

Uslovi za radno mjesto u odjelu specijalizovane trgovine:

  •  Poznavanje tržišta i djelatnosti iz sektora trgovina željeznim materijalima, građevinskom  robom i namještajem

Uslovi za radno mjesto u odjelu unutrašnjeg uređenja - unutrašnje izgradnje:

  •  Poznavanje tržišta i djelatnosti iz sektora proizvodnje namještaja
  •  Dobro poznavanje i eventuelno iskustvo u radu i korištenju okova za namještaj, tehničke hemije, pričvrsne tehnike i alata

Minimalni uslovi:

  • minimalno SSS, poznavanje rada na računaru, poželjno poznavanje njemačkog jezika, poželjno iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola B kategorije
  • organizacijske sposobnosti, sposobnost komunikacije sa kupcima i internim saradnicima, sposobnost pregovaranja, sposobnost rada pod pritiskom
  • samoinicijativnost, dinamičnost, komunikacijske vještine

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove, a želite se dokazati u radu u jednoj kvalitetnoj sredini, molimo da Vaše prijave, sa naznakom »PRIJAVA ZA POSAO-TERENSKI KOMERCIJALIST«, pošaljete na adresu: Džemala Bijedića 156, Sarajevo

Izvor: Posao.ba

06.12.2017