Poslovi - Oglas za posao

Kuhar/ica

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici:

Kuhar/ica - LARGA d.o.o.

Lokacija: Sarajevo

Firma  Larga d.o.o  koja se bavi ugostiteljstvom u poslovnoj jedinici Restoran Sendi raspisuje oglas za prijem u radni odnos

KUHAR/ICA

Uslovi:

  • Najmanje SSS
  • Poželjno iskustvo u radu u restoranu
  • Poznavanje rada sa hranom
  • Ozbiljnost i urednost sa visokim higijenskim standardima
  • Kultura komunikacije, profesionalnost i dobre organizacijske sposobnosti

Opis poslova:

  • Aktivno učestvuje u procesu pripreme i kuhanja kao i održavanje higijene kuhinje
  • Planira jelovnike i pripremu jela na takav način da uvijek postigne najviši mogući stepen kvaliteta
  • Preuzimanje robe, kontrolisanje ispravnosti zaprimljene robe, osiguranje snabdjevenosti kuhinje

Nudimo vam:

  • Rad u prijatnom i dinamičnom okruženju
  • Dobre uslove rada uz mogućnost usavršavanja
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i smatrate da ste upravo Vi kandidat za ovo radno mjesto, prijave uz Vašu kraću biografiju možete isključivo poslati elektronskim putem na email:  anisadziho@gmail.com

Kandidati koji uđu u uži izbor pozvat ćemo na razgovor i ličnu prezentaciju.

Izvor: posao.ba

06.12.2017