Poslovi - Oglas za posao

Računovođa (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Sarajevo
Jezici:

Oslobođenje Servisi d.o.o. Sarajevo raspisuje konkurs za:

Računovođa (m/ž) - 1 izvršilac

Opis radnog mjesta:

  • Vođenje robnog i finansijskog knjigovodstva, poreznih evidencija, evidentiranje i knjiženje KUF i KIF, obračun PDV-a,
  • Blagajničko poslovanje, poslovi finansijskog knjigovodstva, obračun diretknih poreza, naknada i taxi i kontrola i obračun isplata plaća i naknada uposlenim,
  • Ispravno vođenje svih knjigovodstvenih evidencija u skladu sa Zakonom i internim aktima,
  • Vođenje brige o ispravnosti podataka na računima glavne knjige,
  • Sastavljanje kvartalnih, polugodišnjih i godišnjih finansijskih izvještaja,
  • Obračun i knjiženje plata i ostalih ličnih primanja;
  • Knjiženje blagajničkih dnevnika;
  • Knjiženje bankovnih izvoda;
  • Vođenje knjigestalnih sredstava;
  • Vođenje materijalno - robnog knjigovodstva;
  • Ostale knjigovodstveneposlove u skladu sa poslovanjem kompanije

Uslovi:

  • VSS ekonomskog smjera, poželjno smjer finansije i računovodstvo
  • Potrebno radon iskustvo na računovodstvenim poslovima od minimalno 3 godine
  • Certifikat ovlaštenog računovođe je prednost
  • Napredno korištenje informatičkih tehnologija
  • Poznavanje poreznih propisa
  • Samostalna i odgovorna osoba visokih profesionalnih standarda
  • Analitičko razmišljanje, sistematičnost i odgovornost, timski rad,
  • Težnja ka stalnom usavršavanju i vlastitom razvoju
  • Sklonost kreativnom razmišljanju i donošenju odluka

Oglas ostaje otvoren 10 dana od dana objavljivanja

Dostaviti CV sa fotografijom i dokaze o stručnoj spremi (kopija diplome )

Molimo sve aplikacije dostaviti na adresu Oslobođenje servisi d.o.o. Sarajevo, ulica branilaca Sarajeva 25, 71000 Sarajevo

Izvor: Posao.ba

06.12.2017