Poslovi - Oglas za posao

Rudarski mjerač (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Rudarstvo/Geologija
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Olovo
Jezici:

Geomet d.o.o Olovo

Husein kapetana Gradaščevića

71340 Olovo,

Raspisuje

K O N K U R S

za prijem u radni odnos

Rudarski mjerač (1 izvršioc)

Opis poslova

  • Za svoj rad odgovoran je i prima zadatke od rukovodioca Službe rudarskog mjerenja
  • Vrši ažuriranje mjesečnih radova na planove, matrice i karte
  • Izrađuje skice za dato mjesto mjerenja,
  • Učestvuje u geodetskom snimanju objekata na površini,
  • Vrši geodetsko snimanje podzemnih prostorija i objekata,
  • Učestvuje u kartiranju dobivenih podataka kod snimanja,
  • Učestvuje u obradi podataka dobivenih snimanjem,
  • Radi i ostale slične poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Završena srednja stručna sprema, geodetski ili rudarski tehničar;
  • Radno iskustvo: 3 godine u podzemnoj eksploataciji;

Posebni uslovi:

  • Položen stručni ispit za rudarska mjerenja,
  • Rad sa totalnom stanicom „Spectra“
  • Rad sa programima „Auto cad“ i „Surpac“

Nudimo

  • stimulativna i redovna primanja
  • rad u mladom i izuzetno kvalitetnom timu
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja u internacionalnoj kompaniji.

Mjesto rada

Olovo

Rok za prijavu je  31.12.2017. godine

Prijave, uz priloženu biografiju, diplomu, potvrdu/ uvjerenje o radnom stažu te potvrdu o položenom stručnom ispitu, dostavite na email: office@geomet.ba

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.

Kandidati koji ne budu dostavili potpunu dokumentaciju neće biti uzeti u razmatranje.

Izvor: Posao.ba

04.12.2017