Poslovi - Oglas za posao

Građevinski radnici (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Sa iskustvom
Mjesto: Njemačka
Broj pozicija 10
Jezici: Njemački

TOP BAU D d.o.o. Kakanj

objavljuje

Konkurs za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme

Stručna sprema: Građevinska – smjer zidar, tesar

Broj radnika: 10

Uslovi za radno mjesto:

OPŠTI USLOVI

  • da je državljanin BiH
  • da ima navršenih 18 godina
  • da se protiv njega ne vodi krivični postupak

POSEBNI USLOVI

  • III stepen stručne spreme – građevinska škola – smjer zidar, tesar
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • OBAVEZNO POZNAVANJE NJEMAČKOG JEZIKA

Opis radnog mjesta

Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva rad na svim vrstama zidarsko-tesarskih radova na gradilištima u SR Njemačkoj.

Ostale napomene

Prijave sa biografijom poslati na adresu :

                     TOP-BAU D d.o.o. Kakanj

                     Alije Izetbegovića S-II

                     72240 Kakanj

Konkurs je otvoren do 28.12.2017. godine.

Nepotpune i neblagovremene prijave neće biti razmatrane.

Odgovore na eventulana pitanja možete dobiti na broj telefona 062 527 104 svakim radnim danom u periodu od 08:00 do 16:00 sati.

Dokaze o ispunjavanju opštih i posebnih uslova, izabrani kandidati će dostaviti prije zaključenja ugovora o radu.

Izvor: Posao.ba

28.11.2017