Poslovi - Oglas za posao

Radnik na preradi ribe (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Zadar
Jezici:

Radnik za rad u preradi ribe – okolica Zadra, Hrvatska

Zapošljavamo više radnika za rad u modernoj tvornici za preradu ribe. Tvornica se bavi proizvodnjom ribljih prerađevina a osnovni proizvodi su konzerve ribe i slani inćuni.

Opis posla:

  • prerada ribe, pakiranje ribe, pranje spremnika i pogona i slično

Mjesto rada:

  • Hrvatska (otok u blizini Zadra)
  • smještaj osigurava poslodavac u privatnim apartmanima

Uvjeti:

  • radno iskustvo: nije važno
  • stručna sprema: nije važno
  • u obzir dolaze samo kandidati s hrvatskim papirima (državljanstvo ili dozvola za rad)

Nudimo:

  • neto plaća od 4.000 HRK + prijevoz + prekovremeni sati (uvećano plaćeno) + dodatna naknada za rad nedjeljom i blagdanom + mogućnost bonusa 10% od plaće
  • radno vrijeme od ponedjeljka do subote od 6h do 14h, a po potrebi i prekovremeno te nedjeljom i blagdanom
  • osiguran besplatan smještaj u privatnim apartmanima
  • naknadu za prijevoz plaća poslodavac
  • postoji mogućnost sklapanja Ugovora o radu za stalno

Molimo sve zainteresirane kandidate koji su spremni prihvatiti posao i preseliti se na otok da nam pošalju svoj puni životopis na info@winwin-group.com

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će povratno kontaktirani. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Izvor: Posao.ba

24.11.2017