Poslovi - Oglas za posao

Magistar farmacije (m/ž)

Vrsta edukacije Master
Kategorije: Farmacija
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Goražde
Jezici:

PZU Diva Medica Goražde objavljuje oglas za radnu poziciju:

Opis posla:

  • Priprema i izdavanje lijekova i ljekovitih preparata
  • Savjetovanje pacijenata/klijenata o načinu djelovanja, učincima, izboru i doziranju lijekova i ljekovitih preparata
  • Savjetovanje o mogućim negativnim reakcijama i interakcijama sa drugim lijekovima i poremećajima
  • Preporuke najboljih rješenja pacijentima/klijentima na osnovu potreba

Uslovi:

  • Završen farmaceutski fakultet
  • Položen stručni ispit
  • Posjedovanje licence za samostalan rad
  • Poželjno radno iskustvo u apoteci (nije neophodno)

Poželjne osobine kandidata:

  • Preciznost i odgovornost
  • Razvijene komunikacijske vještine
  • Spremnost na timski rad

Nudimo Vam:

  • stalno profesionalno usavršavanje
  • stimulacije shodno ostvarenim rezultatima

Prijave sa biografijom slati na e-mail: divamedica@yahoo.com

Za sve dodatne informacije nas možete kontaktirati na broj telefona 033 204 101

Izvor: Posao.ba

22.11.2017