Poslovi - Oglas za posao

Menadžer maloprodajnih jedinica USK kanton (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: USK kanton

Izbor d.o.o, P.J Bihać objavljuje oglas za prijem u radni odnos na sljedeće pozicije:

1. Menadžer maloprodajnih jedinica USK kanton – 1 izvršioc (m/ž)

Opis posla:

  • kontrola poslovnica na području djelovanja – US kanton
  • provođenje internih akata društva i ostalih zakonom propisanih obaveza
  • istraživanje tržišta, priprema planova i analiza radi daljeg praćenja aktivnosti na tržištu,
  • pravovremeno i tačno izvještavanje o poslovanju u okviru svojih odgovornosti,

Uslovi:

  • SSS, VSS, VŠS
  • sa ili bez radnog iskustva
  • poznavanje rada na računaru
  • vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač),
  • spremnost na putovanja i rad na terenu,
  • odgovornost u obavljanju radnih zadataka, odlične organizacijske, pregovaračke i komunikacijske sposobnosti, kreativnost, spremnost na timski rad.

Nudimo:

  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima
  • rad u dinamičnom okruženju;
  • rad u mladom i stručnom timu;
  • aktivno učešće u razvoju firme.
  • korištenje službenog vozila u svrhu posla

Molimo da se na oglas prijavljuju samo ozbiljne i zainteresirane osobe. Sa odabranim kandidatima ćemo obaviti informativni razgovor po završetku oglasa.

Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV sa slikom mogu se prijavit na broj telefona

037/318-569

Izvor: Posao.ba

21.11.2017