Poslovi - Oglas za posao

Građevinski inžinjer (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Građevina
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Sarajevo
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski

Firma Diorit d.o.o. je osnovana 2011. godine u Sarajevu. Bavimo se pružanjem usluga u sektoru prednapetih konstrukcija, izvođenju radova prednapinjanja, prodaje geotehničkih sidara, alata za bušenje, kaoi prodaju, najam i servisiranje građevinske i rudarske opreme.

Trenutno smo u potrazi za novim članomnašeg tima na radnom mjestu:

GRAĐEVINSKI INŽENJER (PREDNAPINJANJE I MOSTOGRADNJA) (MJESTO RADA: SARAJEVO).......1 izvršilac

Uslovi:

  • VII stepenstručne spreme (VSS)/diplomski studij, smjer građevina
  • Samoinicijativnost i timski rad, stručnost u obavljanju radnih zadataka
  • Potrebno radno iskustvo od najmanje 2 godine na poslovima prednapinjanja i mostogradnje
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Spremnost za terenski rad u BiH i regiji
  • Vozačka dozvola B kategorija

Opis posla:

  • Organizacija rada na gradilištu
  • Planiranje, organizovanje i praćenje resursa (materijala, alata, opreme i mehanizacije)
  • Vođenje građevinske knjige,građevinskog dnevnikaidruge prateće dokumentacije
  • Komunikacija sa nadzornim organima i izvođačima

 Nudimo:

  • Dinamično radno okruženje
  • Fiksna plata sa mogućnošću porasta u zavisnosti od vlastitog zalaganja
  • Razvijanje profesionalnih vještina
  • Službeno vozilo na korištenje

Ukoliko baš Vi smatrate da ste prava osoba za ovo radno mjesto prijavite se na oglas tako što ćete poslati svoj CV i motivaciono pismo na mario.vrdoljak@diorit.biz

Izvor: Posao.ba

20.11.2017