Poslovi - Oglas za posao

Inžinjer mašinstva (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Mašinstvo
Iskustvo: Dvije godine
Mjesto: Tuzla
Broj pozicija 1
Jezici: Engleski, Njemački

Firma MBT BH d.o.o. je, u saradnji sa firmom Masterwerk GmBH iz Minhena, inicirala Njemački centar za robotiku - DKR u Tuzli, čiji je osnovni cilj offline i onlline programiranje industrijskih robota. Prethodno navedeno se vrši na najnovijim sistemima ABB i KUKA.

Nudimo cjeloukupni inžinjering i rješenja subjektima iz privrede, po sistemu ključ u ruke. Naši programeri su inžinjeri sa iskustvom rada u automobilskoj industriji, baveći se intezivno programiranjem industrijskih robota, da bi mogli pružiti visoke standarde u pogledu kvalitete. Automatizacijom se ubrzava tok procesa, što direktno utječe na proizvodnju. Smanjenje praznog hoda povećava produktivnost te donosi smanjenje troškova, što dovodi do povećanja konkurentnosti završnog proizvoda. Vršimo izradu kompletnih rješenja za automatizaciju pogona, omogućujući komunikaciju izmedju strojeva, pristroja i uredjaja u postrojenjima.

Opis posla:

  • Projektovanje specijalnih mašina (mehanički i pneumatski dio)
  • Priprema CAD modela i tehničke dokumentacije
  • Priprema tehničkog dosijea (tehnička dokumentacija, montažna dokumentacija, tehnološka dokumentacija)
  • Izrada simulacija

Uslovi:

  • Diplomirani  inžinjer  mašinstva – odsjek proizvodni
  • Najmanje 2  godine radnog iskustva
  • Poznavanje jednog stranog jezika (njemački ili engleski)
  • Poznavanje rada u AutoCAD-u
  • Poznavanje rada u CATIA ili SolidWorks softverskim alatima
  • Poznavanje CAD-CAM programiranja
  • Spremnost na timski rad
  • Uz prijavu dostavti biografiju (CV)

Svi zainteresovani se mogu javiti na email: info@mbt.ba

Izvor: Posao.ba

17.11.2017