Poslovi - Oglas za posao

Saradnik u zvanju asistenta iz oblasti prava (m/ž)

Vrsta edukacije VSS
Kategorije: Pravo
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Banja Luka
Jezici:

Prijem radnika - Visoka škola „Primus“ Gradiška

OPIS RADNOG MJESTA

Saradnik u zvanju asistenta visoke škole na Studijskom programu Pravo-smjer Javna uprava

- naučna oblast/ polje obrazovanja; pravo

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Pored opštih uslova predviđenih Zakonom o radu, kandidati treba da ispunjavaju uslove utvrđene Zakonom o visokom obrazovanju („Sl.gl.RS“,br.73/10,104/11, 84/12,108/13, 44/15, 90/16).

Uz prijavu na konkurs kandidati prilažu:

- ovjerenu kopiju diplome o stečenom nivou studija (dipl.pravnik 240 ECTS)

- uvjerenje o položenim ispitima sa prosjekom ocjena (prosjek ocjena iznad 8,00)

- kratku biografiju, kao i dokaz o ispunjenosti uslova za izbor u zvanje u koje se bira u skladu sa čl.79. Zakona o visokom obrazovanju.

- izvod iz matične knjige rođenih,

Prijave se podnose na adresu; Visoka škola „PRIMUS“ Gradiška, ul. Dositejeva br 3,

78 400 Gradiška.

Konkurs ostaje otvoren 15 dana od dana objave.

Dodatne informacije mogu se dobiti na telefone: 051/816-213 i 816-268.

Izvor: Zavod za zapošljavanje RS

19.10.2017