Referent zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša

Vrsta edukacije VŠS
Kategorije: Ekonomija
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Ilijaš

Zbog proširenja kapaciteta proizvodnje i prodaje, Fabrika namještaja Kalea u Ilijašu raspisuje oglas za prijem u radni odnos: Referent zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša

Opis posla:

  • vrši stručni nadzor nad primjenom propisa zaštite na radu, na sredstvima za rad, radnoj sredini
  • učestvuje u propisanim pregledima, priprema izvještaje po prispjelim zapisnicima o stanju strojeva i instalacija
  • organizuje i učestvuje prilikom izrade Akta o procjeni rizika, revizija, Pravilnika o zaštiti na radu i drugih normativnih akata iz područja zaštite na radu, te prilikom izmjena i dopuna istih
  • vrši uviđaj povreda na radu i utvrđuje uzrok i izvor nastajanja povreda te obavlja stručne poslove oko prevencije, prijavljivanja i evidentiranja istih,
  • evidencija dokumenata iz područja zaštite na radu (uvjerenja, zapisnike, prijave povreda na radu, rješenja, uputstva, elaborate, ateste, teh. dokumentaciju i dr.),
  • nadzor nad primjenom pravila zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša,
  • osposobljavanje radnika, za zaštitu na radu zaštite od požara i zaštite okoliša, pomaganje u njihovom djelovanju, briga o primjeni navedenih mjera i evidencija istih;

Uslovi:

  • VSS/VŠS tehničkog smjera,ekonomskog usmjerenja
  • Položen stručni ispit zaštite na radu i zaštite od požara;
  • Najmanje 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Poznavanje rada na računaru.

Nudimo:

  • mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima
  • rad u dinamičnom okruženju;
  • rad u mladom i stručnom timu
  • STIMULATIVNA PRIMANJA U SKLADU SA OSTVARENIM REZULTATIMA.

Mjesta obavljanja poslovnih aktivnosti:

  • Fabrika namještaja Kalea, Ilijaš, Bosanski put b.b.
  • 1 izvršilac

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati na:

Poštom: Kalea d.o.o. Bosanski put b.b. 71380 Ilijaš

Izvor: MojPosao.ba

01.11.2021