Poslovi - Oglas za posao

Elektroinstalater (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije: Elektroinstaler
Iskustvo: Bez iskustva
Mjesto: Njemačka
Broj pozicija 20

PET Montage d.o.o. (Prinzing Elektrotechnik Montage d.o.o.) je dio Prinzing Grupe, koja je jedna od vodećih specijaliziranih firmi u području tehničke građevinske opreme na njemačkom tržištu. S preko 800 zaposlenika na 8 lokacija u Njemačkoj i više od 30 godina postojanja, poduzetna Grupa je stvorila  puno prostora za buduće projekte i proširenje spektra usluga. U cilju da postanete novi clan nase Grupe, trazimo iskusne kandidate za sljedecu poziciju:

ELEKTROINSTALATER (m/ž)

(rad na projektima u Saveznoj Republici Njemačkoj)

OPIS POSLOVA:

  • Trasiranje i polaganje kablovskih regala
  • Trasiranje i polaganje električnih instalacija
  • Spajanje na visoki napon
  • Ožičavanje elektro ormara i instalcija elektro opreme
  • Dijagnostika kvarova i verifikacija ispravnosti instaliacija
  • Praćenje i izgradnja električnih instalacija u automatiziranim postrojenjima
  • Puštanje automatiziranih mašina u pogon
  • Čitanje elektro šema i nacrta (šema vezivanja i djelovanja)
  • Rad na automatskim - visokoregalnim skladištima
  • Rad na visini
  • Spremnost na stalno putovanje
  • Rad na zadacima poslova električara
  • Nadzor nad radom elektroinstalatera

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

  • Srednja elektrotehnička škola ili SSS – električar ili elektromehaničar
  • Poželjna preporuka od prethodnog poslodavca
  • Poznavanje instalacionih uređaja i električne opreme
  • Korištenje ručnog i električnog alata
  • Poznavanje propisa u izvođenju električnih instalacija
  • Kandidati koji znaju njemački jezik će imati prednost
  • Sposobnost kako za individualni tako i za timski rad

Potreban broj izvršilaca: 20

Prijava treba sadržavati:

  • Biografija (CV)
  • Prijavu (CV) dostaviti na viber broj: +49 152 29733619

Nepotpune prijave neće biti uzete u obzir. Kandidati koji uđu u uži krug bit će pozvani na razgovor.

Izvor: MojPosao.ba

30.08.2021