Poslovi - Oglas za posao

Referent tehničke pripreme

Vrsta edukacije VSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Derventa
Broj pozicija 10
Jezici:

Zbog proširenja proizvodnih kapaciteta TEHPRO CNC - Proizvodnja d.o.o. Cerani, Poslovna jedinica br. 2  Derventa, raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos:

Referent tehničke pripreme - 10 izvršilaca (Ž)

Opis posla:

  • prijem i pregled narudžbi;
  • pregled tehničke dokumentacije;
  • izrada radnih naloga za proizvodnju;
  • pregled i kontrola radnih naloga proizvodnje;
  • pregled evidencije proizvodnje;
  • potpisivanje evidencije radnih naloga;
  • druge poslove po nalogu nadređenog;
  • mogućnost napredovanja za radno mjesto programer.

Opšti uslovi:

  • VSS mašinske, tehničke ili ekonomske struke;
  • SSS IV stepen - mašinske, tehničke, ekonomske struke ili gimnazija sa vrlodobrim ili odličnim uspjehom;
  • osnovno poznavanje rada na računaru;
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima poželjno, nije obavezno.

Potrebna dokumentacija:

Kratka biografija sa kontakt podacima.

Prijave dostaviti na adresu:

TEHPRO CNC - Proizvodnja d.o.o. Cerani

Poslovna jedinica br. 2

Ul. Svetog Save br. 47

74 400 Derventa

lično ili putem pošte sa naznakom "Prijava po oglasu za posao"

OGLAS OSTAJE OTVOREN DO 02.08.2021.

Sve dodatne informacije na:

065/401-332 ili na infotpd2@tehpro.eu

Izvor: MojPosao.ba

29.07.2021