Poslovi - Oglas za posao

Zidar / Tesar (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Lukavac

Mi smo vodeći proizvođač portland i zidarskog cementa u Bosni i Hercegovini i dio smo Asamer Baustoffe Grupacije

iz Austrije.

Ako ste proaktivna i dinamična osoba i želite postati dio tima naše uspješne kompanije, koja posluje u skladu sa vrhunskim europskim standardima, koristeći najsavremenije industrijske tehnologije, sa zadovoljstvom Vas pozivamo da se prijavite na poziciju:

ZIDAR/TESAR  (m/ž)

Opis posla:

  • Inspekcija građevina i objekata, infrastrukturne mreže (putevi, površinski i podzemni kanali) u fabrici, prema planu i uputama rukovodioca
  • Popravke na objektima, građevinama i infrastrukturi, iz domena građevinskog održavanja
  • Izdavanje, montaža, zbrinjavanje građevinske skele, kao i kontrola montaže skele po objektima, od strane drugih izvođača
  • Učešće u remontnoj zamjeni vatrostalnog betonskog i opekarskog ozida peći i pratećim proizvodnim objektima
  • Kontrolni pregledi i popravke na vatrostalnom ozidu peći i pratećih agregata
  • Odgovornost za pravilnu upotrebu i prijavu kvarova alata i oruđa za izvođenje građevinskih radova
  • Praćenje i pokretanje zahtjeva za nabavku potrebnog alata i oruđa

Uslovi:

  • Zidar/tesar
  • Poželjno iskustvo i vještina u korištenju građevinskih alata i oruđa
  • Poželjno iskustvo u građevinskim poslovima
  • Samostalna, pouzdana, timski orijentirana osoba
  • Spremnost na kontinuirano usavršavanje

Nudimo Vam:

  • Priliku za profesionalni i lični razvoj i rad u poticajnoj sredini
  • Stimulativna primanja u ovisnosti od individualnih rezultata rada i poslovanja kompanije

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite se pridružiti našem timu, Vaš CV/biografiju možete poslati na e-mail adresu: posao@fclukavac.ba do 14.6.2021.

Radujemo se Vašoj prijavi!

Izvor: MojPosao.ba

01.06.2021