Poslovi - Oglas za posao

Prodajni referent - komercijalist (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Tri godine
Mjesto: Mostar, Sarajevo, Tuzla, Doboj
Broj pozicija 4

Na osnovu odluke direktora Društva od 31.05.2021. godine INTEREUROPA RTC,  Međunarodna špedicija, skladištenje, pretovar i transport d.d. Sarajevo raspisuje

OGLAS

za prijem u radni odnos

za slijedeće radno mjesto:

Prodajni referent-komercijalist za područje Sarajeva, Mostara, Tuzle i Doboja – 4 izvršioca

Potrebni uslovi:

  • traženi stepen obrazovanja: srednja ili viša škola- IV ili VI stepen
  • radno iskustvo: 3 godine od toga najmanje 1 godina na istim ili sličnim poslovima
  • rad na računaru (Poznavanje osnova Windows okruženja, Word, Excel, Power Point i sl.)
  • poznavanje stranog jezika,
  • vozačka dozvola B kategorije.

OPIS POSLOVA NA RADNOM MJESTU KOMERCIJALIST I:

  • samostalno praćenje i proučavanje tržišta, te dobivanje špediterskih, logističkih, agencijskih i transportnih poslova od stranaka,
  • priprema kalkulacija, ponuda i sastavljanje zahtjevnijih ugovora s područja komercijalne djelatnosti,
  • suradnja sa strankama i operativnim izvođačima radova, osiguravanje koordiniranog rada između različitih jedinica društva,
  • praćenje prijedloga i reklamacija komitenata i dostavljanje istih nadležnima, te pružanje stručne pomoći prilikom njihovog rješavanja,
  • praćenje propisa, izmjena i drugih novosti s područja rada i briga o zakonitosti poslovanja,
  • osiguravanje unosa i ažurnosti podataka iz ugovora u odgovarajućim informacijskim aplikacijama,
  • odgovornost za naplatu dugovanja za osiguranje plaćanja,
  • obavljanje drugih stručnih operativnih poslova i zadataka prema posebnim nalozima i zaduženjima.

Konkurs ostaje otvoren 15 dana od dana objave.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova sa kraćom biografijom slati na adresu Intereuropa RTC d.d. Sarajevo, Halilovići 12 ili na fax 033/468-154

Izvor: MojPosao.ba

01.06.2021