Poslovi - Oglas za posao

Komercijalista (m/ž)

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Poželjno
Mjesto: Banja Luka

Društvo sa ograničenom odgovornošću za proizvodnju, usluge i trgovinu „Interlignum“ Teslić, dana 17.05.2021. godine, raspisuje:

KONKURS

za prijem u radni odnos

U skladu sa ukazanim potrebama u poslovnoj jedinici „Drvomarket“ Banja Luka, prima se radnik na sledeće radno mjesto:

  1. Komercijalista (M/Ž)

Uslovi

  • VSS ili SSS ekonomskog smjera;
  • ozačka dozvola B kategorije;
  • radno iskustvo na poslovima komercijale je poželjno ali nije neophodno.

Mjesto rada

  • regija Banja Luka i okolina.

Broj izvršilaca:

  • jedan (1).

Opis poslova

  • Neke od obaveza komercijaliste bi bile:
  • obavljanje telefonskih kontakata sa kupcima;
  • posjete postojećih, kao i potencijalnih kupaca;
  • pružanje informacija i održavanje kontakata sa kupcima;
  • prijem narudžbi;
  • praćenje dospijeća i vođenje računa o rokovima plaćanja i rokovima isporuke robe;
  • praćenje stanja na tržištu i proučavanje literature o proizvodima;
  • upravljanje putničkim automobilom ili kedi vozilom.

Od komercijaliste očekujemo

  • komunikativnost, a posebno izražene pregovaračke sposobnosti;
  • spremnost za rad na terenu.

Nudimo

  • mogućnost napredovanja;
  • stimulativna primanja.

Zainteresovane kandidate pozivamo da se jave na broj telefona: 053/431-596.

Oglas ostaje otvoren mjesec dana od dana objavljivanja.

Izvor: MojPosao.ba

18.05.2021