Poslovi - Oglas za posao

Administrator

Vrsta edukacije SSS
Kategorije:
Iskustvo: Godinu
Mjesto: Banja Luka

Jasmil je porodično preduzeće osnovano 1992. godine u Arilju. Na tržištu je prepoznatljivo po donjem vešu i spavaćem programu, izradjenom isključivo od najkvalitetnijih materijala. Jasmil je velika porodica sa oko 500    zaposlenih i lider u proizvodnji pamučnog programa za muškarce, žene i djecu.

U sastavu Jasmila posluje centar u Banja Luci pod nazivom DN STIL d.o.o.

Zbog povećanja obima posla DN STIL d.o.o. raspisuje konkurs za sledeću poziciju u Banja Luci

ADMINISTRATOR, 1 izvršilac

Opis posla :

  •    Kreiranje otpremnica, medjuskladišnih prenosa i povrata
  •    Izdavanje predračuna i računa
  •    Kontakt sa VP kupcima i prijem narudžbi
  •    Priprema dokumentacije za računovodstvo
  •    Redovni i kontrolni inventurni popis robe
  •    Drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Obavezni uslovi :

  •    Minimalno SSS, ( poželjan ekonomski smjer )
  •    Poznavanje rada na računaru MS office
  •    Jedna godina radnog iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Dodatni uslovi:

  •    Poželjno znanje engleskog jezika
  •    Vozačka dozvola B kategorije
  •    Tačnost, ažurnost, prilagodljivost i sistematičnost

Za ovu poziciju nudimo:

  •    Rad u stabilnoj i uspješnoj kompaniji
  •    Mogućnost profesionalnog i finansijskog napretka
  •    Ugovor o radu na odredjeno vrijeme uz mogućnost stalnog zaposlenja

Konkurs je otvoren do 16.5.2021.g.

Prijave možete slati na E-mail adresu: dnstil@teol.net

Izvor: MojPosao.ba

11.05.2021